Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

KLASY I-III, ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

ROK SZKOLNY 2018/19

Lp.

Zajęcia

Adresat

Prowadzący

Termin

Liczba uczestn.

Miejsce

realizacji

  1.  

Warsztaty plastyczne i recytatorskie

gr. 0-I

p. Mariola Kaszubowska

środa

12.30 – 13.00

 

4

 

        s.13

  1.  

Warsztaty plastyczne

gr. 0-II

p. Daria Brzozowska

poniedziałek

7.30 – 8.00

 

5

 

        s.10

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 1a

p. Alicja Przeradzka

piątek

8.00 – 9.45

 

4

 

s.105

  1.  

Koło plastyczne

kl. 1a

p. Alicja Przeradzka

poniedziałek

8.55 – 9.40

 

15

 

s.105

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 1b

p. Katarzyna Gurdak

poniedziałek

8.00 – 9.45

 

2

 

s.17

  1.  

Koło przyrodniczo-artystyczne

kl. 1b

p. Katarzyna Gurdak

środa

11.40 – 12.25

 

14

 

s.17

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 1c

p. Renata Fiertek

środa

9.50 – 10.35

 

3

 

PAWILON

  1.  

Koło matematyczne

kl. 1c

p. Renata Fiertek

poniedziałek

13.50 – 14.35

 

10

 

s.204

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 1d

p. Anna Przybylska

piątek

8.55 – 9.40

 

3

 

PAWILON

  1.  

Koło plastyczne (I półrocze)

Koło matematyczne (II półrocze)

kl. 1d

p. Anna Przybylska

czwartek

13.50 – 14.35

 

10

 

s.204

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 1e

p. Marlena Tyborska

czwartek

8.00 – 9.45

 

2

 

PAWILON

  1.  

Koło plastyczno-techniczne

kl. 1e

p. Marlena Tyborska

poniedziałek

12.45 – 13.30

 

10

 

s.202

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 1e

p. Iwona Leśniewska

wtorek

12.45 – 13.30

 

1

 

s.203

  1.  

Koło matematyczne

kl. 1e

p. Iwona Leśniewska

czwartek

8.55 – 9.40

 

15

 

s.202

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 2a

p. Danuta Chrząstowska

czwartek

8.55 – 9.40

 

3

 

s.104

  1.  

Koło „Sprawne ręce”/ Koło matematyczne

kl. 2a

p. Danuta Chrząstowska

wtorek

11.40 – 12.25

 

18

 

s.104

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 2b

p. Hanna Sadowska

środa

12.45 – 13.30

 

2

 

s.201

  1.  

Koło matematyczne i gier planszowych

kl. 2b

p. Hanna Sadowska

poniedziałek

13.50 – 14.35

 

14

 

s.201

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 2c

p. Iwona

Heise

środa

 

 

2

 

s.202

  1.  

Zajęcia matematyczne

kl. 2c

p. Iwona

Heise

czwartek

 

8

 

s.202

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 2d

p. Iwona Zielińska

środa

8.55 – 9.35

 

2

 

PAWILON

  1.  

Koło matematyczne „Myślę, rozwiązuję”

kl. 2d

p. Iwona Zielińska

poniedziałek

12.45 – 13.30

 

10

 

s.103

  1.  

Zajęcia doskonalące spostrzegawczość wzrokową

kl. 2d

p. Iwona Zielińska

wtorek

 

6

 

s.103

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 3a

p. Małgorzata Kujawa

piątek

8.00 – 8.45

 

3

 

s.201

  1.  

Koło matematyczne

Koło ortograficzne

kl. 3a

p. Małgorzata Kujawa

poniedziałek

12.45 – 13.30

 

10

 

s.203

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 3c

p. Katarzyna Przybylska

czwartek

12.45 – 13.30

 

4-7

 

s.10

  1.  

 

Warsztaty twórczo-edukacyjne ART

kl. 3c

p. Katarzyna Przybylska

poniedziałek

13.50 – 14.35

 

19

 

s.102

  1.  

Koło matematyczne

kl. 3c

p. Katarzyna Przybylska

wtorek

9.50 – 10.35

 

19

 

s.128

  1.  

Warsztaty „Myślę, tworzę”

kl. 3d

p. Katarzyna Satke

czwartek

13.50 - 12.35

 

16

 

s.102

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 3d

p. Katarzyna Satke

wtorek

11.40 – 12.25

 

3

 

BIBLIOT.

  1.  

Koło matematyczne

 

kl. 3d

p. Katarzyna Satke

piątek

8.00 – 8.45

 

15

 

s.101

  1.  

Szkolne koło Caritas

kl. 1-3

p. Katarzyna Chachuła

poniedziałek

13.50 – 14.35

 

10

 

s.238

  1.  

Zajęcia wokalno-instrumentalne

kl. 1-6

p. Radosław Górski

piątek

12.45 – 13.30

 

 

     s.142

  1.  

Klub czytelnika

kl. 1-8

p. E.Bukowska

p.B.Jarosz

codziennie

 

 

BIBLIOT.