Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w klasach IV-VIII i oddziałach gimnazjalnych

Szkoły Podstawowej nr 64 w Bydgoszczy

rok szkolny 2018/2019

 

 

Lp.

Forma zajęć

Prowadzący

Adresat

Termin

Miejsce

L. ucz.

1.

Klub Przyjaciół Schroniska dla Zwierząt

M. Ostrowska

 

wolontariat

Schronisko

 

2.

Zajęcia taneczne i rytmiczne

M. Ostrowska

V a, V c

 

 

 

3.

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

J. Gurna

IV, V, VI

wtorek 14.40 – 16.10

Sala gimn.

 

4.

Koło matematyczne

B. Jankowska

VIII d

środa 14.45

225

 

5.

Szkolny Klub Wolontariuszy

J. Kwiatkowska

V – III G

akcyjnie

116

 

6.

Zajęcia przygotowujące do konkursów polonistycznych

J. Kwiatkowska

III G

czwartek 8.55 – 9.40

116

10

7.

Zajęcia wokalno - instrumentalne

R. Górski

I - VI

piątek 12.30 – 13.15

142

 

8.

Warsztaty fizyczne

M. Spytek

III G

czwart. 14.40

306

 

9.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne - LA

A. Rybicka

VII – III G

czwart. 16.00

obj. sport.

 

10.

„Zdolni na Start”

W. Chrzanowski

VIII – III G

środa 15.30

306

 

11.

MDP Unilever

B. Konarska - Nowak

IV – VIII i G

piątek 15.30, sobota 10.00

 

 

12.

Samorząd Uczniowski

B. Konarska - Nowak

IV - VIII

 

 

 

13.

Koło języka niemieckiego

B. Peryga

VII - VIII

 

211

8-10

14.

Wolontariat szkolny

A. Szymczyk,  M. Wleklińska

V – VIII i G

akcyjnie

116

 

15.

Warsztaty chemiczne

M. Wleklińska

III G

 

301

10

16.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

M. Chmielarska

III G

czw. 7.10

210

20

17.

Koło matematyczne/

zajęcia wyrównawcze z matematyki

J. Czaczyk

III G

środa 8.00

307

20

10

18.

Koło matematyczne

K. Trzaskowska

V d

środa 8.00

309

10

19.

Koło filmowe

A. Dubielewska

IV - V

piątek 13.30

210

 

20.

Klub Czytelnika

E. Bukowska,

B. Jarosz

cała społeczność

 

biblioteka

 

21.

Koło języka niemieckiego

A. Frankowski

VIII, IIIG

czwart. 14.45

301a

 

22.

Szkolne koło ewangeliczne

R. Wieczorek

IV - VI

czwart. (rotac.)

239

12

23.

Szkolne koło plastyczne

R. Wieczorek

IV - VII

czwart. (rotac.)

239

 

24.

Szkolne Koło Caritas

K. Chachuła

IV - VI

poniedz. (rotac.)

239

 

25.

Szkolne koło misyjne

K. Chachuła

IV - VI

poniedz. (rotac.)

239

 

26.

Koło regionalne

H. Weckwerth - Jabłońska

VIII

ostatnia środa mies. 14.45

209

4

27.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

H. Weckwerth - Jabłońska

IV - VII

1, 2, 3 środa mies. 14.45

209

10

28.

Koło języka angielskiego

M. Scheffera

VIII d

pon. 14.45

106

 

29.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

I. Wojciechowska - Spytek

IV c

I i III wtorek mies.8.00

106

 

30.

Zajęcia wyrównawcze

I. Wojciechowska - Spytek

VI - VIII

piątek 15.30

106

 

31.

Zajęcia wyrównawcze z historii

J. Chrzanowska

IV - VII

pon. 15.30

141

 

32.

Warsztaty matematyczne

K. Michalska

V a, V c

pon. 13.30

309

 

33.

Koło polonistyczne

G. Glugla

VII

1, 3, 4 wtorek mies.7.50 – 8.50

205

 

34.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

G. Glugla

VII

czwartek 14.30

209

 

35.

Koło plastyczne

M. Przybylski

IV - VIII

środa 14.30

109

 

36.

Koło filmowo - teatralne

A. Dubielewska

VII a

piątek 14.45

209

 

37.

Koło regionalne

M. Matuła

VI

piątek 14.45

206

 

38.

Poprawa sprawdzianów

M. Matuła

IV - VII

piątek 14.45

206

 

39.

Koło biologiczne

A. Stucka

V - VIII

pon. 14.45

205

 

40.

Koło biologiczne

A. Stucka

V

piątek 8.00

205

 

41.

Zajęcia wyrównawcze: przyroda, biologia

A. Stucka

IV – V - VI

wt. 15.30, czw. 13.30

205

 

42.

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

A. Szymkowiak - Trando

VI c, d

czwart. 14.35

206

 

43.

Zajęcia wyrównawcze z informatyki  i techniki

M. Patyk

IV – VIII i G.

czwart. 15.30

108a

 

44.

Przygotowanie do egzaminu  z j. angielskiego

M. Jóźwiak

VIII, III gimn.

środa 7.10

109

 

45

Zajęcia doskonalące kompetencje językowe (projekt unijny)

A. Wandowska

IV

II półrocze

109b

 

 

 

 

Pliki do pobrania