Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Konkursy szkolne

Konkursy szkolne

Nazwa konkursu Organizator konkursu Laureaci konkursu

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas 1

"Logika dla smyka"

R. Fiertek

K. Satke

I miejsce Mateusz Wodzyński 1a, Nikodem Frańczak 1a, Hubert Bołdowski 1c

II miejsce Igor Wolski 1d, Maria Gronkiewicz 1d, Hanna Gabriel 1d, Magdalena Pulajew 1d

III miejsce Mateusz Stypka 1d, Bartosz Kiełczyński 1d, Kajetan Siejkowski 1d, Julita Masełko 1d, Kornel Bąkowski 1a, Lena Drązkowska 1c, Bartosz Zgoła 1b

Szkolny konkurs na plakat dydaktyczny w języku angielskim

 

M. Szeffera

K. Sarul

M. Muraszko

K.Przybylska

Alicja Maciejewska 1a, Jakub Jakuszczonek 1b, Filip Charytoniuk 1b, Judyta Wojtysiak 1c, Jan Marynowski 1c, Lena Lulińska 1c, Maja  Dzieweczyńska 1c, Pola Kościecha 2a, Ignacy Mizera 2a, Julia Maniewska 2a, Agata Grabowska 2c, Olaf Markuś 2c, Nadia Olszewska 2c, Jagoda Koc 2c, Wiktoria Okulska 2d, Lena Konopińska 3b, Seweryn  Klawikowski  3b, Hania Zabłocka 3c, Zuzanna Bilska 3c, Dominika Szulc 3c, Tymon Woźniak3d. Sandra Młodkowska 3d, Julia Przybyłek 3d, Szymon Jakóbczak 3e, Izabela Okulska 3e, Maria Tokarz 3e, Julian Łuczak 3f

Konkurs ekologiczno-przyrodniczy klas 3

A. Przybylska

D. Brzozowska

I miejsce Szymon Olejnik  kl.3f
                Zuzanna Marynowska kl.3c
II miejsce Julia Bachowska kl.3e
                 Maja Komorowska kl.3d
III miejsce Izabela Czarniak kl.3f

Szkolny Konkurs Origami „Boże Narodzenie tuż, tuż.”

Danuta Chrząstowska

Renata Fiertek

Nagrady:

Blanka  Lisowska  (1a), Lena  Drążkowska (1c), Maria  Madej  (1c), Magdalena  Pulajew  (1d), Kamil  Pocztarek  (2c), Wiktoria  Okulska  (2d), Maja  Olszewska  (3a), Hanna  Zabłocka (3c), Julia  Przybyłek  (3d), Emilia  Książek  (3d), Izabela  Okulska  (3e), Martyna  Ostrówka  3(e)

Wyróżnienia:

Maria  Gronkiewicz  (1d), Oliwia  Tomkowska  (2c), Jakub  Zieliński  (3b), Anna  Mianowska  (3c). Karol  Höhn  (3f)

 Szkolny Konkurs "Naqjciekawszy zielnik"

 

Anna Przybylska

 

Daria Brzozowska

 

 
I miejsce Wiktoria Woźniak (3f0
II miejsce Adam Urban  (3d)
III miejsce Julia Przybyłek (3d),Adela Kokocińska (3f)

Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwiada" dla uczniów klas pierwszych

Hanna Sadowska

Anna Przybylska

Daria Brzozowska

 I miejsce Antonina Wyrębska (1d)

 II miejsce Maria Gronkiewicz  (1d)

 III miejsce Hanna Sobieralska (1c)

 Wyróżnienie: Zuzanna Wasielewska (1a), Blanka Lisowska (1a), Wojciech Białecki (1b), Aleksandra Ksobiech (1b), Lena Drążkowska (1c)