Informatyka

Laurka patriotyczna

Dzień dobry,

Ostatnie zajęcia przebiegły w duchu pariotyzmu. Wspominaliśmy Narodowe Święto Niepodległości i mówiliśmy o tym, jak dzieci mogą pokazać swoją miłość do Ojczyzny. Zadaniem Uczniów (w miarę możliwości technicznych) jest wykonanie laurki patriotycznej dla Polski i przesłanie mi jej na adres joannaak@wp.pl lub przez teamsy. Na prace czekam do kolejnych zajęć komputerowych, kiedy zaprezentuję je uczniom.

Joanna Chrzanowska

10.11.2020r.

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci!

Od przyszłego tygodnia zaczniemy zajęcia komputerowe online na Teamsach. Zaplanowałam je na każdy piątek godz. 12.45. Stworzyłam na ten cel oddzielny kanał 3a zajęcia komputerowe.

W tym tygodniu nadrabiamy zaległości. Bywało, że w ostatnim czasie niektóre dzieci były nieobecne na zajęciach i przy ocenie z danej pracy mają wpis nb - nieobecność. Proszę, by te dzieci wykonały zaległe prace i przesłały mi je na adres: joannaak@wp.pl. Będzie to nasz adres do korespondencji i przesyłania wszelkich prac.

Dotychczas wykonywaliśmy na ocenę następujące prace:

- Barwy jesieni (praca w programie Paint z wykorzystaniem dostępnych narzędzi w tym kształtów),

- Dyplom (praca w programie Word na podstawie podręcznika str. 8-9 ćw. 3),

- Własny projekt reklamy (Word- podręcznik str. 28-29 ćw. 2. Dzieci sami wymyślają reklamę np. zdrowego produktu żywnościowego, edukacyjnej zabawki).

Życzę zdrowia i powodzenia w pracy zdalnej.

Joanna Chrzanowska